Kameralı Su kaçağı Tepiti Hizmeti


Kameralı Su kaçağı Tepiti Hizmeti

Pendik Kameralı Su kaçağı Tepiti
Kameralı Su kaçağı Tepiti çok önem arz etmektedir. Su, yaşamın temel kaynağıdır, fakat olması gereken alanların dışına çıktığı anda problem demektir. Yaşam alanlarımıza ve çalışma alanlarımıza borular vesilesiyle ulaşan suya dair iki farklı tesisat vardır. Termal Kamera : Temelde ısıyı esas alan bu görüntüleme cihazı ile kalorifer tesisatı, sıcak su tesisatı gibi sıcak suyun geçtiği boruların yerinin tespit edilmesi için kullanılır. Su sızıntısının tespiti için gerek duyulması halinde termal kamera kullanmaktayız. Termal kamera ile su tesisatının geçtiği alan tespit edilir ve ardından akustik dinleme cihazı ile tekrar gerekli kontroller sağlanır. Böylelikle su sızıntısını noktasal olarak tespit etmiş oluruz. Bunlardan ilki temiz suyun musluklara geldiği temiz Kameralı Su kaçağı Tepitiı, diğeri de kullanılmış suyun tahliyesine yarayan atık Kameralı Su kaçağı Tepitiı.
Santek Kombi olarak bütün Su kaçağı konusunda profesyonel çözümler üretiyoruz. Modern makinelerimiz ve Eğitimli uzman kadromuzla alanımızda fark yaratıyoruz. Binalarda iş yerlerinde oluşacak su kaçağı, yaşam konforunu düşüreceği gibi yapıların sağlığı açısından da büyük problemler doğurur. İşte bu nokta da perofseyonel bir Kameralı Su kaçağı Tepiti firmasına da ihtiyaç duymaktanız. Bu yüzden de her hangi bir su kaçağında acil müdahale edilmesi gerekir. Santek Kombi Firması olarak; Web sitemizde belirlediğimiz İstanbul’un belli semtlerinde 7/24 İstanbul Kameralı Su kaçağı Tepitiçısı hizmeti veriyoruz. Bir telefon kadar uzağınızdayız, ihtiyaç duyup tarafımıza ulaştığınız andan itibaren dakikalar içinde adreslerinize gelerek kaçaklara, tıkanıklıklara müdahale ediyoruz.
Su Kaçağı'nın Olduğunu Nasıl Anlarız?
- Su faturalarınız benzer kullanımdaki yakınlarınıza göre yüksek geliyorsa,
- Su sayacınız bütün musluklarınız kapalı olduğu halde dönüyorsa,
- Banyonuzda tadilat yapıldığı halde alt katın tavanında sararmalar, su damlacıkları, nemermeler oluşuyorsa,
- Seramiklerinizin arasındaki derzler renk değiştirmişse,
- Kuruladığınız zeminden sürekli yüzeye su çıkıyorsa,
- Duvarlarınızda rutubet ve ıslaklık oluşuyorsa,
- Kanalizasyonlarda yaşayıp evlerde olmaması gereken böceklere evinizde rastlıyorsanız
Yukarıdaki saydığımız herhangi bir sorunla karşılaşıyorsanız mutlaka bizi arayın 7-24 saat gözetmeksizin anında duruma acil müdahalede bulunup problemi maksimum sürede çözüyoruz.